Субота, 25 Вересня, 2021
Бiльше

  Архієпископа Нестора призначено тимчасово керуючим Хмельницькою єпархією

  Розпорядженням Священного Синоду від 24 березня 2021 року архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора призначено тимчасово керуючим Хмельницькою єпархією.

  Розпорядження №2

  Священного Синоду Української православної церкви (Православної церкви України)

  “Про призначення тимчасово керуючого Хмельницькою єпархією”

  1. У зв’язку зі смертю керуючого Хмельницькою єпархією Української православної церкви (Православної церкви України) Преосвященного Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського (в миру Махоти Владислава Васильовича), відповідно до п. 1 розділу Х Статуту Православної Церкви України призначити Преосвященного Нестора, архієпископа Тернопільського і Кременецького (в миру Писика Андрія Анатолійовича), тимчасово керуючим Хмельницькою єпархією УПЦ (ПЦУ), першим днем виконання обов’язків вважати 24 березня 2021 року.

  2. На час до обрання нового керуючого Хмельницькою єпархією, як тимчасово керуючий Хмельницькою єпархією Преосвященний Нестор виконує всі канонічні та юридичні обов’язки єпархіального архієрея, з дотриманням приписів п. 2 розділу Х Статуту Православної Церкви України.

  3. Ім’я Преосвященного Нестора, архієпископа Тернопільського і Кременецького, тимчасово керуючого Хмельницькою єпархією, підноситься за богослужіннями у всіх храмах єпархії.

  Митрополит Київський і всієї України

  ЕПІФАНІЙ

  Джерело: пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ

  Нагадаємо, 23 березня стало відомо, що на 55-му році життя упокоївся митрополит Хмельницький і Кам‘янець-Подільський Антоній (Махота).

  Найсвіжіше

  Популярне