Субота, 18 Травня, 2024
Бiльше

  Митрополит РПЦвУ Антоній (Паканич) зголосився, що Крим – це Україна?

  Російська православна церква в Україні (так звана “УПЦ”) зберігає територіальну цілісність України і робить все для того, щоб зберегти цю єдність.

  Таку позицію озвучив митрополит РПЦвУ Антоній (Паканич) у новому випуску проєкту “Ліца”, що оприлюднено на YouTube-каналі Одеської єпархії.

  “Нам не зрозуміло, чому так борються з нашою церквою, яка реально зберігає єдність території нашої держави”, – висловлює здивування архієрей.

  Митрополит Антоній (Паканич), безумовно, є недурною людиною, і цілковито усвідомлює, що Кримський півострів, як і вся без винятку територія Донецької та Луганської областей – є невід’ємними складовими територіальної цілісності України.

  Якщо пропустити ту обставину, що всю заслугу у збереженні територій України він покладає на свою конфесію, то цікавість викликає той факт, яким чином суспільство проґавило момент, коли офіційний Київ цілковито відновив юрисдикцію над тимчасово окупованими територіями Кримського півострову та окремих районів Донецької і Луганської областей?

  З іншого боку, те, що високопоставлений архієрей РПЦвУ, всупереч офіційній позиції Кремля, заговорив про територіальну цілісність України як про установлений факт, вже саме собою є явищем позитивним.

  Найсвіжіше

  Популярне