Середа, 22 Травня, 2024
Бiльше

  Україна та Нідерланди розвивають співпрацю в підтримці та реінтеграції ветеранів АТО/ООС

  5 березня відбулась офіційна зустріч міністерки у справах ветеранів України Юлії Лапутіної з Надзвичайним та Повноважним послом Королівства Нідерландів в Україні Йеннесом де Молем.

  Про це йдеться у повідомленні на сайті Мінветеранів.

  На початку діалогу Юлія Лапутіна висловила вдячність за підтримку, яку Королівство Нідерландів надає Україні та поінформувала посла Йеннеса де Мола про розпочату роботу над створенням Інституту Ветеранського Омбудсмена та започаткування державного Ветеранського благодійного фонду.

  “Україна вдячна Королівству Нідерландів за підтримку і зацікавлена у подальшому співробітництві в напрямку соціальної реінтеграції та перекваліфікації ветеранів АТО/ООС, психологічної та медичної реабілітації, а також обміну досвідом між ветеранами”, – зазначила міністерка.

  Надзвичайний та Повноважний посол Королівства Нідерландів запевнив у сталій підтримці українських військовослужбовців та ветеранів та забезпеченні для них швидкого доступу до медичної реабілітаційної допомоги. Для цього Нідерланди виділяють 300 тисяч євро до Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації.

  Варто нагадати, на початку листопада 2020 року Королівство Нідерландів прийняло рішення щодо виділення 4 мільйонів євро на допомогу Україні для постраждалих від мін та гуманітарне розмінування на Донбасі.

  Найсвіжіше

  Популярне