Вівторок, 7 Грудня, 2021
Бiльше

  Глава МЗС Литви переконаний, що Люблінський трикутник наближає євроінтеграцію України

  Міністр закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс висловив переконання, що ініціатива “Люблінський трикутник”, яка об’єднує Україну, Литву і Польщу, наближає євроінтеграцію України.

  Про це він розповів в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

  На запитання про ефективність такого формату міжнародної співпраці, і яких результатів очікує від його роботи, він відповів наступне.

  “Думаю, що цей формат дуже корисний. І я впевнений, що цей формат можна розширити, говорити не лише про політику. Ми могли б обговорювати також спільну історію, геополітику, економіку та багато інших речей. Така комунікація дозволяє певною мірою структурувати нашу співпрацю”, – розповів очільник зовнішньополітичного відомства Литовської Республіки.

  “Це, безперечно, дуже корисно і наближає євроінтеграцію України”, – наголосив Ландсберґіс.

  Нагадаємо, “Люблінський трикутник” – тристоронній формат взаємодії України, Литви та Польщі, створений міністрами закордонних справ цих країн у липні 2020 року.

  Учасники формату домовилися координувати дії задля захисту міжнародного права у контексті російської агресії проти України, як у тристоронній координації, так і в міжнародних організаціях: НАТО, ООН, ЄС, Раді Європи та ОБСЄ.

  Найсвіжіше

  Популярне