Середа, 8 Грудня, 2021
Бiльше

  Герої Небесної Сотні є символом жертовної любові, – митрополит Епіфаній

  Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський та всієї України Епіфаній у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі очолив панахиду за розстріляними мирними учасниками Революції Гідності.

  За словами предстоятеля, Герої Небесної Сотні є прикладом та новітнім українським символом жертовної любові, турботи про ближнього, сміливості та патріотизму.

  “На роздоріжжі історії нашої держави, в один із складних її періодів, вони не залишились осторонь, а вийшли на мирну акцію протесту. Щоби не допустити сповзання країни в безодню диктатури, щоби захистити права, свободу й гідність рідного народу – і безвинно постраждали за це”, – наголосив владика.

  Митрополит Епіфаній переконаний, що кожен українець повинен знати і пам’ятати, якою ціною здобута наша державна та церковна незалежність і свобода, засвідчене наше прагнення бути у європейській сім‘ї народів.

  “Шляху назад вже немає, слід робити все від нас залежне, щоби їхня жертва не була марною. Тож і сьогодні, коли наші брати і сестри продовжують захищати територіальну цілісність і свободу від російської агресії, ми не маємо права на безнадію. Маємо вірити в те, що, з Божою допомогою, в Україні – вільній, незалежній, європейській країні – запанує справедливий мир”, – зазанчив предстоятель ПЦУ.

  “Вшануймо усіх Героїв Небесної Сотні у спільній молитві, а також підтримаймо їхніх рідних, поділяючи з ними біль непоправної втрати. Велика шана для Героїв – це молитва і пам’ять про них. Тож вічна пам’ять і слава Героям Небесної Сотні. Герої не вмирають!”

  Найсвіжіше

  Популярне