Середа, 29 Травня, 2024
Бiльше

  Мовний омбудсмен висловився про скандал з 15-річною блогеркою з Києва

  Уповноважений із захисту української мови Тарас Кремінь відреагував на мовні скандали, що розгорілися в останній час. Про це повідомляє APnews з посиланням на ефір “Україна 24”.

  Відповідаючи на питання журналіста, чи варто пробачити неповнолітнім негативні висловлювання про українську мову, омбудсмен заявив наступне:

  Українська незалежність незабаром відзначатиме своє 30-річчя, але питання русифікації всередині країни триває, але в дуже екзотичних формах. В умовах гібридної війни інформаційні протистояння були не тільки з суспільства на медіа, а й медіа сьогодні стали в окремих випадках дуже агресивними та антиукраїнськими”.

  Як уточнив Кремінь, публічні особи, які висловлюються негативно про українську мову, є звичайними інтернет-агітаторами.

  Те, що в соціальних мережах з’являються інтернет-агітатори, на прикладі окремих професорів нацуніверситету, або т.зв. флешмобів незадоволених російськомовних громадян, в даному випадку неповнолітніх, ми говоримо про факти вишуканих форм російської агресії у суспільстві. Соцмедіа не контролюються на сьогодні ні владою, ні суспільством, і неповнолітні, які мають низький рівень медіаграмотності, є заручниками”, – додав омбудсмен.

  Раніше APnews повідомляв, про 15-річну TikTok-блогерку з Києва, яка потрапила у мовний скандал.

  Найсвіжіше

  Популярне