Середа, 28 Липня, 2021
Бiльше

  Як Московська церква промиває мізки вінницьким студентам

  Керівництво державного університету сприяє будівництву церкви Московського патріархату біля університету і організовує зустрічі студентів з представниками цієї релігійної організації. Колишній депутат-регіонал та колишній голова Вінницької обласної ради Григорій Калетнік зараз активно сприяє будівництву храму Російської православної церкви в Україні на території поблизу державного учбового закладу – Вінницького національного аграрного університету.

  Як повідомляє«Главком» із посиланням на сайт Вінницької єпархії Московського патріархату, 12 лютого 2021 року, митрополит РПЦвУ у Вінниці Варсонофій разом з іншим митрополитом РПЦвУ Агапітом відвідали Вінницький національний аграрний університет в день престольного свята місцевого храму.

  Будівництво храму ведеться поруч із навчальним закладом. Перед початком молебного співу, архієреї привітали керівництво університету, усіх викладачів та студентів з днем пам’яті трьох святителів. Служитель московського патріархату митрополит Варсонофій висловив щиру вдячність за працю та вручив церковні подарунки президенту університету Калетніку Григорію Миколайовичу та ректору Мазуру Віктору Анатолійовичу.

  Участь у молебні також взяли інші служителі моспатріархату: секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), архім. Антоній (Нетребин), прот. Валерій Швець та прот. Сергій Гудзенко.

  По завершені соборної молитви усіх присутніх митрополит Агапіт окропив святою водою, а митрополит Варсонофій подарував іконки. Керівництво закладу висловило вдячність митрополитам Варсонофію і Агапіту за візит, спільну молитву та архіпастирські настанови.

  Григорй Калетнік – батько народного депутата-комуніста Ігоря Калетніка, який у грудні 2014 року був оголошений у розшук за підозрою в фальсифікації голосування за «закони 16 січня 2014 року», сам ексдепутат покинув Україну, куди повернувся лише в 2019 році. За словами колишнього начальника управління спецрозслідувань Генеральної прокуратури Сергія Горбатюка, це стало можливим після того, як ексзаступник генпрокурора Сергій Кізь закрив справу проти Калетніка.

  Найсвіжіше

  Популярне