Вівторок, 16 Липня, 2024
Бiльше

  РПЦвУ хоче захопити прибережну зону в історичній частині Луцька

  Мешканці історичної частини Луцька обурені спробами представників Московського патріархату захопити частину прибережної зони річки Стир з облаштованим там сквериком.

  Про це інформує «ВолиньUA».

  У понеділок, 25 січня, близько 10 години на території скверику поблизу річки Стир представники Московського патріархату самочинно встановили хреста. Дана ділянка знаходиться поблизу духовної семінарії за адресою Драгоманова, 30.

  Скверик на березі річки Стир облаштували місцеві мешканці. Люди власними зусиллями розчистили територію на березі річки від хащів і зробили її затишним місцем для відпочинку. Але тепер лучани вважають, що цю територію хочуть у них захопити церковники.

  «У даного монастиря біля річки Стир дуже велика територія з виходом до річки, так от цю територію вони занедбали, біля річки поскидали цілі тони будівельного сміття, а решта території поросла чагарниками.

  Проте місце, де вони поставили хреста, доглядається сусідами, котрі посадили там траву, дерева і постійно стрижуть її газонокосаркою та доглядають», – йдеться у дописі Віталія.

  Світлина: Vitaly Bobyr/facebook

  Як розповів лучанин, нещодавно представники Московського патріархату вже робили спроби встановити там хрест. Але люди висловили своє невдоволення. І його прибрали. Однак, сьогодні спроба повторилася.

  ВолиньUA наводить повну розповідь очевидця Віталія Бобира.

  Найсвіжіше

  Популярне