На Михайлівській площі столиці біля Стіни пам’яті ветерани російсько-української війни виклали з лампадок фігуру диспетчерської вежі летовища як символу мужності та незламності захисників Донецького аеропорту.
Про це повідомляє Мінветеранів у соціальній мережі Facebook.
«244 лампадки, по числу днів оборони летовища, у ці дні запалили також у Вінниці, Кропивницькому, Рівному та інших містах України, де живуть наші «кіборги», наші ветерани», – повідомив Віталій Баранов – керівник Всеукраїнської громадської організації «Об’єднані війною. 90-й батальйон».
Нагадаємо у столиці та Харкові вшанували пам’ять легендарних «кіборгів». Також ми розповідали, як кубинець увічнив пам’ять про українських «кіборгів».
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/01/141205152_3657612450984805_5669150321550097323_o.jpg?resize=696%2C463&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/01/140936559_3657615994317784_6958554816707800045_o.jpg?resize=696%2C463&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2021/01/141437885_3657612444318139_2054019249533387140_o.jpg?resize=696%2C463&ssl=1)