Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Бiльше

  Посилення співробітництва спецслужб Білорусі з РФ викликає занепокоєння

  Як повідомляє “Укрінформ”, речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко в ефірі каналу “Україна 24” розповів про можливість здійснення розвідувальної діяльності на державному кордоні між Україною та Республікою Білорусь Федеральною службою безпеки Російської Федерації.

  “Білоруси запропонували ФСБ РФ створити розвідувальні пункти на кордоні з Україною, повідомляють деякі ЗМІ. Інформація досить цікава, і вона нами врахована в оперативній діяльності. Ми її обов’язково детальніше вивчимо. Якщо говорити про лінію державного кордону, то на цей час ми не фіксуємо будь-якого загострення. Такі розвідпункти можуть перебувати далі вглиб території Білорусі”, – зауважив Демченко.

  Окрім вказаного, представник ДПСУ наголосив, що, станом на сьогодні, кордон України з Білоруссю перебуває під посиленим контролем. Це пояснюється градусом заяв, якими Білорусь намагається закидати Україні контрабанду зброї, хоч доказів такої контрабандної діяльності досі пред’явлено не було.

  Також занепокоєння викликає посилення співробітництва Білорусі з РФ, у тому числі, на рівні спецслужб та правоохоронних органів.

  “Укрінформ” нагадує, у ЗМІ з’явились повідомлення про те, що влада Білорусі звернулась до Росії з пропозицією створити спільні розвідувальні пункти на кордоні з Україною. Прогнозується, що службу у вказаних підрозділах будуть нести військовослужбовці РФ на російській розвідувальній техніці.

  Найсвіжіше

  Популярне