Субота, 19 Червня, 2021
Бiльше

  Ексдепутатка Бондаренко в ефірі каналу «Наш» назвала всіх українських військових «злочинцями»

  Вона вважає, що Україна на Донбасі «воює з тими, хто на цю війну не явився».

  Колишня народна депутатка від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила, що українські військові є «злочинцями». Про це вона сказала в ефірі каналу «Наш» у розмові щодо війни на сході України, повідомляє «Детектор медіа».

  На думку Бондаренко, присутність російських військових на Донбасі «довести неможливо» і доказів нібито немає. Натомість вона звинуватила українську армію в обстрілах міст з повітря – загальними фразами та без наведення доказів. Ексдепутатку також обурило, що українська армія «досі використовує на Сході зброю» та «досі воює».

  «Той, хто зараз носить погони, за мораллю і за законом, це злочинці в нашій країні», – зробила висновок Олена Бондаренко.

  Ведучий на це сказав, що через «цікаву передісторію» стосунків каналу із Нацрадою з телебачення та радіомовлення «змушений зробити застереження», що озвучене ексрегіоналкою є лише її точкою зору.

  У соцмережах через заяви Бондаренко вже ширяться заклики до спецслужб про відповідну реакцію на її слова. Офіцер Генштабу Збройних сил України Анатолій Штефан, наприклад, написав, що впевнений – «якщо не буде реакцій на такі заяви з боку держави та правоохоронних органів, то реакція буде від ветеранів та воїнів Збройних Сил України».

  Нагадаємо, Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm створила інтерактивну базу даних російської агресії проти України. База містить конкретні факти про військове вторгнення Росії в Україну. В неї понад 2600 російських військовослужбовців з 101 формування ЗС РФ та інших силових структур Росії, а також 50 типів російського озброєння і техніки, яка не могла стати трофеєм і таємно постачалась на Донбас.

  Найсвіжіше

  Популярне