У прифронтовому Миронівському завдяки волонтерам відкрили бібліотечний центр, повідомляє ІА “Вчасно”.
Відкрили бібліотечний центр у першій Миронівській школі. До створення простору долучилися волонтери мандрівного табору Будуємо Україну Разом та Razom for Ukraine. Сучасні українські книжки для дітей передав письменник та музикант Сергій Жадан.
![](https://i0.wp.com/www.df.news/wp-content/uploads/2020/12/1318951413482963365085240156653137494324431o-cccf78b29ba2b0a2a452d94085052a1a.jpg?resize=696%2C416&ssl=1)
«Ми товаришуємо з Миронівською школою не перший рік, тож для нас відкриття бібліотечного центра — невеличке спільне свято. Тепер будемо заповнювати полиці новими книжками, оскільки більшість видань у бібліотеці — 60−70-х років. Українські школярі мають право на книжкові новинки», — зазначив Сергій Жадан.