Вихованці недільної школи «ЧАДО», що діє при Михайлівському монастирі ПЦУ, зібрали книги, іграшки, солодощі, щоб передати дітям з потребуючих сімей.
Акція відбулась 13 грудня з благословення єрарха ПЦУ архієпископа Вишгородського Агапіта, намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, повідомляє Facebook-сторінка недільної школи «ЧАДО».
Своєю чергою батьки учнів школи «ЧАДО» продовжили добру традицію, та підтримали благодійну акцію «Стань помічником Святого Миколая» і принесли гарно упаковані та підписані речі для малозабезпечених сімей.
Нагадаємо, у прифронтовій Костянтинівці ПЦУ продовжує допомагати нужденним і безхатькам. Також Митрополит Епіфаній закликав не оминати бідних людей.
![](https://i0.wp.com/www.df.news/wp-content/uploads/2020/12/131707914_1485933048264872_4391863127159917999_o.jpg?resize=677%2C906&ssl=1)