Неділя, 3 Березня, 2024
Бiльше

  Українського бійця, причиною смерті якого поспішили назвати алкоголь, терористи довго били і задушили

  17 грудня в рамках гуманітарного проєкту “Евакуація-200” проросійські терористи передали українській стороні тіло військовослужбовця 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

  Як інформує “Газета.юа”, пресслужба Тристоронньої контактної групи поспішила заявити, що боєць нібито п’яним і без зброї перейшов на бік противника і там помер. Незабаром повідомлення ТКГ змінили, вказавши, що військовий опинився за лінією розмежування “за невстановлених обставин”.

  Як зазначається у повідомлення 14-ї ОМБр, вранці 14 грудня, під час перевірки особового складу, в одному з підрозділів військової частини було виявлено відсутність одного з військовослужбовців. На телефонні дзвінки він не відповідав, тож було організовано розшукові заходи, які не дали результату. Зброя військового залишилася на місці, конфліктів із товаришами по службі він не мав.

  Колишній радник п’ятого президента України Петра Порошенка, волонтер Юрій Бірюков розповів про нововиявлені обставини розслідування смерті військового.

  “Тіло військовослужбовця, який після самовільного переходу на сторону супротивника помер від алкогольної чи наркотичної інтоксикації, було передано українській стороні. Ну так, звісно. Прямо так напився, що від цього помер. Фото судмедекспертизи, частини її, додаю. Його били. Довго били. Довго і сильно били. А потім задушили. І передали тіло нам”, – емоційно пише Бірюков.

  Фото частини судово-медичної експертизи. Зображення: Фейсбук / Юрій Бірюков

  “Коли наступного разу якась наволоч вам скаже про “мир за будь-яку ціну”, про “не все так однозначно”, про “треба просто припинити стріляти”, – згадайте про те, що наших бійців іноді вбивають і без стрілянини. Спочатку довго і сильно б’ють. А потім душать”, – зауважив у дописі волонтер.

  Найсвіжіше

  Популярне