Неділя, 23 Червня, 2024
Бiльше

  В Андріївській церкві відбудеться онлайн концерт-відкриття

  Напередодні дня святого Андрія, у суботу 12 грудня о 20:00 відбудеться онлайн концерт-відкриття Андріївської церкви «Бароко крізь часи».

  Андріївська церква — це особливая споруда Києва — барвиста, святкова, життєрадісна, елегантна, яка, на наш погляд, уособлює в собі дух та атмосферу міста. Андріївська церква — є справжнім досконалим втіленням ідей епохи барокко, не дарма Андріївську називають «перлиною бароко» адже у дослівному перекладі «бароко» — це і є перлина.

  Оскільки Андріївська церква, як і сам стиль бароко, є уособленням радості життя, ми з нетерпінням чекали завершення реставраційних та ремонтних робіт тривалістю майже 12 років, щоб відчути як храм наповниться життям та прочинить свої двері. І цей день нарешті настане! 12 грудня, символічно напередодні дня святого Андрія, о 20.00 розкішний бароковой інтер’єр Андріївської церкви наповниться чарівною бароковою музикою. Зважаючи на сьогоднішню ситуацію, відкриття відбудеться в онлайн-форматі.

  В онлайн концерті «Бароко крізь часи» у виконанні New Era Orchestra — одного з найкращих незалежних оркестрів України, прозвучать твори Вівальді, Баха, Березовського, Бортнянського.

  Ми щиро дякуємо історикам, архітекторам, реставраторам, а також нашому дорогому партнеру — Національному заповіднику «Софія Київська» за можливість стати частиною цієї красивої і визначної для всіх нас події.

  Програма:

  Veracini Overture No.6 in B flat major, Part I, Allegro
  Vivaldi Concerto for 4 violins in B minor, RV 580
  Berezovsky Sinfonia in C major
  Bortniansky Overture to the opera ‘La Fête du seigneur’
  Vivaldi Concerto in C major, RV 114
  Bach Concerto for three violins BWV 1064R
  Vivaldi L’Olimpiade, Sinfonia RV 725

  Солісти: Кирило Шарапов, Андрій Павлов, Тетяна Андрієвська, Варвара Васильєва, Даніїл Гоноболін

  Джерело

  Найсвіжіше

  Популярне