П’ятниця, 25 Червня, 2021
Бiльше

  Відбулась розмова очільниці посольства США в Україні з екзархом Вселенського Патріархату

  3 грудня відбулась зустріч в онлайн-форматі тимчасово повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін та екзарха Вселенського патріархату в Україні єпископа Команського Михаїла (Аніщенка).
  Про це йдеться в офіційному повідомленні на Фейсбук-сторінці дипломатичного представництва США в нашій державі.
  Сторони мали нагоду обговорити тривалий історичний шлях українського народу до утворення власної автокефальної православної церкви та поточний стан справ із дотриманням свободи віросповідання в Україні.
  “Квін обговорила з екзархом Вселенського патріархату Михаїлом Аніщенко багатовікову боротьбу православних вірян в Україні за богослужіння без зовнішнього втручання. США завжди будуть відстоювати право всіх людей на свободу богослужіння”, – зазначається в публікації.

  Напередодні, 2 грудня, екзарх Вселенського Патріархату в Україні єпископ Команський Михаїл (Аніщенко), разом з міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком та генеральним директором Національного заповідника “Софія Київська” Нелею Куковальською ознайомились з результатом проведених реставраційних робіт в Андріївській церкві.
  На 12 грудня поточного року заплановане урочисте відкриття храму, а на 13 грудня – перше богослужіння. Рішенням Верховної Ради України Андріївська церква передана у безоплатне користування Вселенському патріархату.

  Найсвіжіше

  Популярне