Вівторок, 28 Травня, 2024
Бiльше

  Війна триває… У Луцьку вшанували пам'ять загиблих у російсько-українській війні

  У м. Луцьку 1 жовтня вшанували пам’ять загиблих у російсько-українській війні. Біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» на Театральному майдані відбулася громадська панахида за полеглих під час бойових дій у зоні АТО та ООС.
  Про це повідомило видання «Волинська газета».
  Згідно ініціативи Міністерства ветеранів та Інституту національної пам’яті молитва за загиблими Героями відбувається у перший четвер місяця з 18:00 до 19:00. Проте, у зв’язку із карантинними обмеженнями протягом попередніх місяців у Луцьку дійство не проводилося.
  1 жовтня у центрі міста кожен міг долучитися до спільної молитви за загиблих військових та покласти квіти до фотостенду.
  Бойові втрати України упродовж вересня – п’ять загиблих Героїв:  Віталій Грицишин, Володимир Хоменко, Тарас Кубійович, Руслан Волков, Костянтин Оверко.
  І хоча уродженців Волині серед полеглих немає, кілька з них служили в 14 ОМБр, штаб якої розташований у м. Володимирі-Волинському, а частина підрозділів виконує завдання за призначенням у Луганській обл.

  Світлина: Facebook ГО «Військові капелани Волині»

  «Сьогодні, дивлячись у минуле ми з вами повинні зрозуміти, що наші славні предки перемагали ворогів завдяки тому, що  в них у серцях жила віра в Бога і любов до рідного краю. Це те, що нам необхідно відновити, це те , чому має навчитися український народ. Ті хлопці, які відійшли у вічність, звершивши найбільший обов’язок  українського громадянина – захист рідної Вітчизни і брата свого ближнього, мали у серцях набагато більше, аніж любов до Батьківщини. Вони знали, що попереду – ворог, позаду – рідна країна, батьки, діти, родина, а над ними – Бог. Нехай же пам’ять про загиблих Героїв та незламна козацька кров, яка тече по наших жилах, допоможе запанувати миру на нашій з вами землі!», – після молитви сказав військовий капелан, протоієрей Михайло Бучак.
  На молебні згадали й про загиблих в авіакатастрофі в Чугуєві.

  Найсвіжіше

  Популярне