П’ятниця, 24 Травня, 2024
Бiльше

  У столиці відкрили фонтан зі скульптурною композицією «Архангел Михаїл — охоронець Києва»

  У Києві 19 вересня відбулося урочисте відкриття фонтана зі скульптурною композицією «Архангел Михаїл — охоронець Києва».
  Захід, організований з ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка, зібрав на Володимирській гірці представників місцевої влади, представників громади, творців проекту, меценатів, духовенства, передає РІСУ.
  У своєму виступі Київський міський голова розповів про історію вшанування Архистратига Михаїла в різних конфесіях та релігіях, зазначивши, що його постать є особливо близькою для мешканців Києва і Київської області, оскільки Архангел Михаїл від часу київського князя Всеволода був проголошений Покровителем Києва. Віталій Кличко підкреслив, що на скульптурній композиції представлені київські пагорби, а на них — зображення святинь і храмів «майже усіх конфесій, представлених у Києві». Водночас міський голова висловив вдячність усім тим, хто і сьогодні захищає нашу Батьківщину від зовнішнього агресора, а також усім мешканцям столиці, які своєю працею спричиняються до розбудови Києва.
  На заході виступили лікарка Олександрівської лікарні та працівник рятувальної служби Києва.
  Від імені Всеукраїнської Ради Церков виступив черговий головуючий Блаженніший Епіфаній, Предстоятель Православної Церкви України. Він наголосив на важливій суспільно-політичній ролі, яку відіграв Михайлівський Золотоверхий собор в часах Революції гідності, а також надалі відіграє як місце вшанування і пам’яті загиблих за рідну землю захисників Вітчизни.

  Найсвіжіше

  Популярне