Субота, 16 Жовтня, 2021
Бiльше

  Православний білоруський священник приєднався до молитви католицької парафії у гродненському костелі

  У білоруському місті Гродно настоятель Свято-Покровського кафедрального собору протоєрей Георгій Рой відвідав службу в католицькому Фарному костелі, пише «Хартыя`97%».
  В той час білоруси-католики молились за якнайшвидше повернення на територію Білорусі католицького митрополита Тадеуша Кондрусевича.
  Священник так прокоментував свою участь у спільній молитві: «Ми бачимо, що представники католицької общини сильно переживають, моляться і вважають несправедливим рішення не пускати митрополита Кондрусевича. Я згоден, що це несправедливо. В знак солідарності ми прийшли до костелу сказати, що підтримуємо католицьку общину, ми поділяємо їх занепокоєння ситуацією і сподіваємось, що таке несправедливе рішення буде незабаром відмінене», – наголосив протоєрей Георгій Рой.
  Священник не побоявся висловити свою позицію і щодо насильства, яке панує на вулицях Республіки Білорусь.
  «Я щиро переживаю через невиправдане насильство, застосування спецзасобів проти демонстрантів. Я з болем переживаю брехню, яку часто можна побачити у ЗМІ. Я переконаний, що потрібно відновити справедливість», – зазначив він.
  Наостанок православний білоруський священник висловив своє переконання, що Церква має об’єднати людей і ніколи не повинна закривати очі на те, що відбувається навколо.

  Найсвіжіше

  Популярне