Середа, 19 Січня, 2022
Бiльше

  На Чернігівщині капелани ПЦУ звершили панахиду за полеглими захисниками України

  У соборі святої Катерини в Чернігові капелани Православної Церкви України відслужили традиційний молебень за полеглими українськими воїнами в російсько-українській війні.
  3 вересня у стінах храму чернігівці дякували Богові за відсутність загиблих під час бойових дій, повідомляє gorod.cn.ua.
  Представник Українського інституту національної пам’яті Сергій Бутко розповів, що цей молебень особливий, адже це перший місяць, коли відсутні безповоротні бойові втрати.
  «Наша армія забезпечує захист країни і наше мирне життя. Ми молимося за двох поранених в серпні місяці – це полковник Римаренко і його сержант, щоб вони видужали, так як і всі поранені», – сказав Сергій Бутко, представник УІНП.
  Молебен провів отець Євген Орда, капелан Нацгвардії України, разом з отцем Антонієм, капеланом оперативного командування північ. Текст молебну, написаний Київським митрополитом і святителем Петром Могилою майже 400 років тому, і досі не втрачає своєї актуальності.
  Організаторами цього традиційного заходу є Український інститут національної пам’яті, Мінветеранів і Чернігівська єпархія ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне