Неділя, 21 Квітня, 2024
Бiльше

  Просімо у господа духовного преображення: Митрополит Епіфаній привітав із святом Преображення Господнього

  Митрополит Київський і всієї України Епіфаній привітав українців зі святом Преображення Господнього закликав вірян просити у Спасителя духовного преображення.
  «Вітаю всіх братів і сестер у Христі зі світлим святом Преображення Господнього! Сьогодні ми згадуємо подію із земного життя Господа Ісуса Христа, про яку нам оповідає Священне Писання: на горі Фавор наш Спаситель перед трьома Своїми обраними учнями – апостолами Петром, Яковом та Іоаном – преобразився: «Лице Його засяяло, як сонце, одежа ж Його стала білою, як світло» (Мф. 17: 2). Господь Ісус Христос засяяв нетварним Божественним світлом, явивши, що Він є істинний Син Божий, Який поєднав в одній божественній Особі дві природи – божественну й людську», – написав предстоятель ПЦУ у Facebook.
  Митрополит Епіфаній зауважив, що Божественна благодать діє в кожній людині, яка відкриває себе для Творця. Тож свято Преображення Господнього нагадує нам, що й ми з вами маємо змінюватись: преображатись, ставати кращими, виконувати у своєму житті Євангельський закон, який базується на єдиній заповіді любові: любові до Бога і любові до своїх ближніх.
  За словами митрополита Епіфанія, ми повинні прагнути досконалості, сповнюючись зсередини цілющою благодаттю Святого Духа через молитву, покаяння, Святі Таїнства. Церква – початок Неба на землі – це те місце і спільнота, де завжди можна втамувати спрагу вашої душі.
  «Святкуючи сьогоднішнє свято, просімо у Господа духовного преображення для наших душ, щоб наші вчинки завжди були щирими, добрими, правдивими. Нехай Господь дарує кожному міцне здоров’я, сили, натхнення й надію, що всі ми осягнемо ту вічну радість, яку Господь Ісус Христос на горі Фавор привідкрив Своїм трьом учням, щоби всі визнали: «Господи, добре нам бути і жити з Тобою». Слава Ісусу Христу!», – підсумував Блаженнійший Епіфаній.
  Нагадаємо, митрополит Епіфаній нагородив лікарів за жертовне служіння у збереженні дару життя. Також він закликав піклуватись за тварин, адже вони Божі творіння.

  Найсвіжіше

  Популярне