Середа, 22 Травня, 2024
Бiльше

  Митрополит Епіфаній привітав українських військових з Днем Миротворця

  Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній привітав українських військовослужбовців із Днем Миротворця.
  «Вже сім років поспіль ми державним святом вшановуємо українських миротворців, хоча їхня діяльність в ім’я миру, добра і правди має кількадесятилітню історію. Понад 40 тисяч військовослужбовців Збройних сил України, починаючи з 1992 року, взяли участь у різноманітних міжнародних миротворчих операціях. А коли прийшов час захищати власну державу, вони стали миротворцями і на рідній землі. Глибока повага та щира подяка вашій мужності та вірності присязі!», – написав він у Facebook.
  Предстоятель ПЦУ зауважив, що про миротворців Господь говорив під час Нагірної проповіді: «Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться» (Мф. 5: 9). Миротворці врегульовують конфлікти, захищають цивільне населення, боронять права і свободи людей, а отже – захищають головне – мир, і цим виконують настанову Сина Божого, Який благовістив мир і добро людям.
  Митрополит Епіфаній попросив сьогодні згадати також тих, хто загинув під час миротворчих місій – світла пам’ять про них житиме у наших серцях.
  «Особливу підтримку хочу висловити родинам миротворців: дякую вам за витримку й підтримку ваших рідних, які в різних куточках землі своїми ділами служать ближнім та виконують заповідане Богом благе діло. Миру вам, добра та нових звершень в ім’я правди!», – підсумував Блаженнійший.
  Нагадаємо, Митрополит Епіфаній розповів, що зло приречене на поразку в своєму протистоянні добру. Також він відзначив нагородами військових капеланів.

  Найсвіжіше

  Популярне