Вівторок, 29 Листопада, 2022
Бiльше

  Відлуння побєдобєсія, або Про коронавірусну статистику в ОРДЛО після парадів

  Від «Духовного Фронту України»: в середині червня ми писали, що поведінка ватажків окупаційних адміністрацій щодо проведення військових парадів в Криму та в окупованих районах Донбасу стане диверсією проти місцевого населення. На жаль, так і сталося…
  У теперішній час проведення будь-яких масових заходів загрожує тим, що для їх учасників є загроза поширення коронавірусу COVID-19.
  І будь ти хоч Сполученими Штатами Америки, хоч Італією, хоч Бразилією, хоч Україною, хоч тимчасово окупованими її територіями – хворобі все одно. Не носиш маску, не дезинфікуєш руки, не дотримуєшся соціальної дистанції… Мить – і ти заражений.
  Автор цих рядків зі злістю і одночасно з тривогою спостерігав 24 червня за кадрами парадів на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей на честь того, що російська історична «наука» любить називати перемогою у «Великій вітчизняній війні».
  Не дотримання дистанції між глядачами, ігнорування засобів індивідуального захисту – це те, що в сучасному світі стало магнітом для COVID-19.
  ОРЛО
  Статистика, яку веде так зване «МОЗ» луганських бойовиків, більше схожа на задачки з математики для початкової школи.
  Адже у зведеннях, які публікуються міфічним «відомством», немає даних за день, а всього лише загальна кількість захворілих протягом усього періоду пандемії.
  Тобто, якщо ви, наприклад, хочете зрозуміти скільки людей захворіли в ОРЛО на коронавірус 1 липня, то вам потрібно взяти дані за цей день і відняти з них показники за 30 червня і отримати різницю.
  Однак і це не все. «МОЗ» терористів «ЛНР» не публікує статистику щодня. Можливо, немає відповідних лабораторних можливостей для тестування, а, можливо, таким чином не хочуть сіяти паніку, але навіть розрахунок захворювань коронавірусом в ОРЛО з 24 червня по 3 липня виявляється завданням не з легких.
  За цей часовий проміжок в десять днів бойовики дали дані за 24, 25, 27, 29 червня, а також за 2 і 3 липня.
  Шляхом нескладних математичних маніпуляцій можна встановити, що на тимчасово окупованих територіях з 24 червня по 3 липня коронавірус діагностований у 44 чоловік, двоє за цей час померли.
  З першого погляду ці цифри здаються не такими великими, але якщо рахувати від 29 березня, коли в ОРЛО був зафіксований перший випадок інфікування COVID-19, то прогрес, на жаль, є.
  Майже за три місяці (87 днів від 29 березня до 24 червня) коронавірус діагностували у 474 осіб, 11 з яких померли. А тепер всього за 10 днів (від 24 червня до 3 липня) COVID-19 у 44 людей, а також зафіксовано два летальних випадки.
  ОРДО
  Так зване «мінохоронздоров’я» донецьких терористів з веденням статистики захворювань COVID-19 справляється краще за своїх луганських «колег». Дані про інфікованих публікуються і частіше, і доступніше.
  Тому далі тільки сухі цифри.
  Статистику інфікування коронавірусом в ОРДО ведуть від 31 березня.
  І за 85 днів від 31 березня до 24 червня, коли в тимчасово окупованому Донецьку відбувся парад, COVID-19 в ОРДО захворіли 1054 людини, з них 66 померли.
  А за 10 днів від 24 червня до 3 липня коронавірус на тимчасово окупованих територіях Донецької області діагностували у 157 осіб, 9 осіб померли.
  ПІДСУМКИ
  Автор в жодному разі не стверджує, що зростання числа захворювань коронавірусом на тимчасово окупованих територіях пов’язане виключно з проведенням парадів. Але сам факт того, що інфікованих COVID-19 стає все більше і більше – підтверджують і самі окупанти.
  Тому чи було виправданим проведення параду в таких небезпечних епідеміологічних умовах? Здоровий глузд каже, що ні. Але ватажки «Л/ДНР» і здоровий глузд – це дві субстанції, яким разом бути не судилось.
  І ця думка днями отримала чергове підтвердження. Адже міфічний «мінтранс» донецьких бойовиків заявив про часткове відновлення автобусного сполучення з Росією.
  А перед цим терористи вирішили не відносити Росію до «несприятливих» країн за кількістю хворих COVID-19.
  Можливо, бойовикам невідомо, але країна-агресор на третьому місці з майже 668 тисячами інфікованих після США (2,6 млн) і Бразилії (1,4 млн) згідно зі статистикою ВООЗ. Зокрема, лише за 2 липня в Росії зафіксовано 6718 нових випадків коронавірусної інфекції, а померли 176 осіб.
  Чи відома ця статистика ватажкам «Л/ДНР»? Не сумніваюся.
  «Так чому ж вони не скасовують побєдобісні паради і транспортне сполучення ОРДЛО з Росією?» – запитаєте ви.
  А все просто. Маріонетка ніколи не піде проти волі ляльковода.
  Олександр Кошелев, Чорноморська ТРК

  Найсвіжіше

  Популярне