П’ятниця, 22 Жовтня, 2021
Бiльше

  COVID-19 у Святогірську: Байкерам заборонили проводити зльот

  Влада міста Святогірськ Донецької області заборонили проведення 26-28 червня зльоту байкерів через загрозу поширення COVID-19
  Відповідне рішення було прийнято на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомив заступник міського голови Святогірська Дмитро Клімович, передає Depo.Донбас.
  «Комісія проголосувала за заборону проведення даного заходу. Також нам надійшли листи поліції і департаменту цивільного захисту облдержадміністрації, в яких йдеться про те, що даний захід вони бачать не тільки неприпустимим, але і незаконним», — зазначив він.
  Клімович додав, що контроль за дотриманням цієї заборони лягати на Національну поліцію. Порушникам загрожують адміністративні штрафи. Організатором зльоту виступив краматорський мотоклуб Wizards MC. Анонсувалося, що захід відбудеться на території пансіонату «Святогірський».
  Нагадаємо, що через порушення карантину на великодніх богослужіннях в Свято-Успенській Святогірській лаврі РПЦвУ в’їзди та виїзди з області були закриті. Та попри порушені кілька кримінальних справ, місяць потому нікому не було вручено підозру. Ба більше – у Святогірській лаврі продовжили демонстративно порушувати вимоги безпеки.

  Найсвіжіше

  Популярне