Четвер, 1 Червня, 2023
Бiльше

  Керівника вінницької поліції та прихильника РПЦвУ Юрія Педоса відсторонено від роботи

  Керівництво Національної поліції України прийняло рішення про відсторонення від виконання обов’язків начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса. Його заступника – начальника кримінальної поліції та керівника оперативної служби увільнено із займаних посад.
  Причиною таких управлінських рішень стали грубі недоліки та прорахунки, допущені у службовій діяльності та в організації роботи оперативних підрозділів, повідомляє Управління комунікації Національної поліції України.
  29 травня в місті Бровари на Київщині сталася стрілянина за участю близько сотні осіб, які займаються пасажирськими перевезеннями. Троє чоловіків отримали поранення, 10 осіб затримані. «Київські перевізники покликали так званих «тітушок», запросивши їх зі столиці та Вінницької області», – зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Один автобус з озброєними людьми приїхав з Вінниці, інша група на трьох мікроавтобусах прибула зі столиці. За інформацією міністра, група з Вінниччини – співробітники однієї з охоронних фірм.
  Керівник вінницького управління Нацполіції Юрій Педос не раз потрапляв у скандальні ситуації через особливе ставлення до РПЦвУ. В грудні минулого року віряни ПЦУ нагородили керівника Вінницької обласної поліції «Орденом ганьби» за «за особливо підступну антиукраїнську діяльність і зухвале зловживання владою, як то порушення кримінальних справ проти вірян Православної Церкви України».
  Перед тим журналісти дізналися, що Вінницька поліція платила зарплату священику РПЦвУ, а на службовій території обласного главку поліції знаходиться храм РПЦвУ. У жовтні минулого року Ігор Салецький, керівник управління у справах національностей та релігій Вінницької ОДА, звернувся до міністра внутрішніх справ, щоб той розібрався, чому вінницька Нацполіція «підтримує» РПЦвУ та не реєструє заяви членів ПЦУ.
  У той самий час Вінницьке обласне управління Нацполіції намагалося через суд відсторонити від виконання обов’язків начальника управління у справах національностей та релігій Вінницької ОДА Ігоря Салецького та обрати йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання через нібито незаконну реєстрацію громад ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне