Неділя, 19 Травня, 2024
Бiльше

  Головний храм Збройних сил Росії прикрасили вітражами з серпом і молотом

  На території Російської Федерації у головному храмі Збройних сил Росії з’явилися зображення серпа і молота на вітражах.
  Судячи з фотографії, опублікованої в соцмережах, вітражі храму прикрасили зображенням ордена «Великої Вітчизняної війни» з перехрещеними серпом і молотом на тлі червоної зірки. Дану інформацію підтвердили російські ЗМІ.
  Цей орден – перша радянська нагорода в роки війни, яка була розділена на ступені: наприклад, нагороду першого ступеня отримали близько 300 000 осіб.
  Раніше ми повідомляли, що Головний храм Збройних сил Росії «прикрасять» фотографіями батька Володимира Путіна і діда Зеленського.
  Після 1985 року всі учасники війни отримали орден Вітчизняної війни 1-го або 2-го ступеня на честь ювілею, проте багато ветеранів відмовлялися від нього, бо не вважали, що мають на це право.
  Читайте також: Православний сталінізм: Чому в РПЦ полюбили Сталіна.
  На сайті Міноборони Росії зазначено, що в храмі Збройних сил Росії будуть вітражі із зображенням 40 російських і радянських військових нагород.
  Відкриття храму заплановано до 75-річного ювілею перемоги. За задумом російської влади «він буде символізувати духовність російського воїнства, що піднімає меч тільки для захисту своєї Батьківщини».
  Нагадаємо триває війна з російським окупантом, а в Україні ще досі продовжує існувати церква Московського Патріархату. Українці воюють із вірусом “руского міра” і з коронавірусом.

  Найсвіжіше

  Популярне