Середа, 29 Травня, 2024
Бiльше

  Священиків РПЦ призначили головними розповсюджувачами коронавірусу

  У Росії РПЦ не тільки відмовилася закривати храми, але і назвала священнослужителів духовними лікарями. А духовні особи РПЦ МП в Одесі роблять ще більш цікаві заяви.
  У той час як російська влада вводять режим латентного НС, не оголошуючи офіційно, але обмежуючи права, свободи і переміщення росіян, РПЦ виглядає як такий собі саботажник.
  Про це пише військово-політичний оглядач Олександр Коваленко у своєму блозі.
  Так, в РПЦ не просто відмовилися закрити храми, на період поки неоголошеного в Росії карантину, а й назвали священиків духовними лікарями. Глава синодального відділу із взаємин церкви з суспільством і ЗМІ Владімір Лєгойда в своєму Telegram-каналі заявив: «У безвідповідальних телешрам-каналах постять дивні версії, що Російська православна церква не закриває храми і монастирі нібито тому, що не хоче відмовитися від доходів. І храми порівнюються з ресторанами, які були змушені «мужньо і відповідально» закритися … Священик – це духовний лікар, який, подібно до лікаря фізичного, зобов’язаний приймати тих, хто приходять до нього, як би йому не хотілося самоізолюватись».
  Таким чином, можна сміливо констатувати, що патріарх Кіріл є потенційним пособником поширення коронавірусу в Росії. Адже більшої дурниці ніж збереження відкритими таких місць масового скупчення людей як храми, в період епідемії і придумати не можна … Чи можна?
  Виявляється, можна. Адже Владімір Лєгойда заявив, що священики, серед яких безліч тих, що відносяться до групи ризику літніх людей, будуть ходити по домівках, спілкуватися з людьми і, цілком очевидно, розносити вірус: «Священики так само, як і лікарі, підуть (і ходять) додому до людей похилого віку і в лікарні до інфікованих».
  Нагадаю, що аналогічний абсурд можна зустріти і в українських оселях РПЦ. Зокрема, помічник настоятеля Спасо-Преображенського кафедрального собору в Одесі, протоєрей Олександр Маличенко, заявив, що в процесі таїнства Євхаристії (причастя), ніяка інфекція не передається.

  Найсвіжіше

  Популярне