Неділя, 14 Липня, 2024
Бiльше

  На російському «православному» каналі озвучили «Рускую мєчту»: Жодної свободи українцям

  «Я б усунув саме поняття про Україну. Це згубно. Воно було придумане на початку минулого століття. Це був чистої води популізм».

  Про це говорить одіозний російський діяч та колишній священик Іван Охлобистін у програмі «православного олігарха» Константіна Малофєєва на каналі «Царьград».

  Міркуючи про майбутню російські імперію, Малофєєв не міг не оминути питання України, яка, на його думку, має стати частиною цієї імперії. На що Охлобистін відповів:

  Так звичайно. Я б усунув саме поняття про Україну. Це згубно. Воно було придумане на початку минулого століття. Це був чистої води популізм. Вилився він у гігантську кров і у великі негаразди протягом всієї подальшої історії, у якісь дикості. Вони такі ж як ми, просто вони жителі півдня, просто гарячіші, просто їм не потрібно свободу давати. Вони будуть щасливі також з нами, як були у радянському союзі щасливими. Зайвих смертей і трагедій їм не потрібно. З нами згодяться. Скажуть “Що за Україна? Яка? Де вона? Вона недавно … Ось придумали. Стали мову вигадувати. Дикості якісь…. Над нами весь світ сміється. Нам незручно за ближніх своїх, які Чорне море, на їх думку, викопали. Жителі півдня. Що ж тут скажеш.

  В іншій ситуації ми б не звернули увагу на цей брєд Охлобистіна. Але він був озвучений на «православному» каналі під наглядом Малофєєва – людини, далеко не чужій Кремлю та оточенню Кіріла, яка є ідеологом і реалізатором різноманітних провокацій.

  Найсвіжіше

  Популярне