Середа, 28 Лютого, 2024
Бiльше

  «Радянські безбожники»: Окупаційний суд Криму зобов’язав ПЦУ знести храм в Євпаторії

  Окупаційний Євпаторійський міський суд в Криму зобов’язав Православну церкву України знести храм в Євпаторії.

  Про це йдеться в рішенні, опублікованому на сайті суду. За повідомленнями, рішення може бути оскаржене протягом місяця, передає «Радіо Свобода».

  Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря) засудив рішення підконтрольного Росії суду в Євпаторії, який зобов’язав Православну церкву України знести храм у цьому місті.

  «Радянські безбожники здається не додумалися до такого, щоб вірян зобов’язувати руйнувати власні храми. Окупанти в Криму «ім’ям Росії» рішенням заочного «судового засідання» зобов’язали громаду на честь «Неопалимої Купини» в Євпаторії знести її храм», – написав архієпископ Євстратій.

  Раніше російська адміністрація Євпаторії звернулася до суду, щоб ПЦУ знесла церкву і звільнила територію, на якій вона розташована.

  За словами архієпископа Кримської єпархії Православної церкви України Климента, будівництво було розпочате ще до 2014 року, і в ПЦУ є відповідні документи на храм. При цьому в позовній заяві йдеться про те, що у ПЦУ немає документів для будівництва храму на вказаній ділянці.

  Найсвіжіше

  Популярне