Середа, 28 Лютого, 2024
Бiльше

  «Нам смерть лише радість!»: У РПЦ закликали росіян готуватися до ядерної війни

  Скандально відомий протоієрей Російської православної церкви Всєволод Чаплін закликав росіян не боятися смерті після ядерного вибуху.

  Про це священик написав у Facebook, цитуючи слова митрополита РПЦ Анастасія з 1948 року, повідомляє «Оглядач».

  «Наш час винайшов свої особливі засоби винищення людей і всього живого на землі: вони мають таку руйнівну силу, що в одну мить можуть звернути великі простори в суцільну пустелю. Все готовий спопелити цей пекельний вогонь, викликаний самою людиною з безодні», – розповідав він.

  Водночас повідомлялося, що «страшний спустошливий вогонь» несе не тільки руйнування, але і очищає грішників від «вад, злочинів і пристрасті, що оскверняють землю».

  «Для таких людей смерть не є лихом, бо відкривається для них шлях до нескінченного блаженного істинного життя, придбаною для нас смертю і воскресінням Христовим. Чим жадібнішою стає смерть, чим більше жертв намагається вона поглинути серед добрих і злих людей, тим для більшого числа смертних вона відкриває двері до безсмертя, зводячи їх із тління у нетління і залучаючи до вічного, нев’янучого життя», – йшлося в посланні.

  Чаплін зазначив, що для християнин смерть лише радість, адже земне життя – це тільки підготовка до вічності.

  «Що нам смерть? Лише радість – якщо маємо справжню віру і правдиве покаяння. Що нам земне життя – якщо це тільки підготовка до вічності? Сам Христос одного разу благоволить послати великі лиха для очищення… Але по суті – якщо піднятися над конкретикою моменту – наскільки правильна, наскільки по-справжньому християнська думка! І наскільки потрібна вона сьогодні – для очищення мізків від сопель!» – підсумував священик РПЦ.

  Найсвіжіше

  Популярне