Субота, 13 Липня, 2024
Бiльше

  Митрополит Епіфаній: Дух козацької любові до України надихає сучасних воїнів

  7 липня митрополит Епіфаній виступив з промовою на полі Берестейської битви в монастирі святого Юрія Переможця на Козацьких могилах. У своєму зверненні він підкреслив важливість збереження пам’яті про козацьку звитягу та її вплив на сучасних захисників України.

  Як повідомляє пресслужба ПЦУ, єрарх наголосив на духовній перемозі козаків у Берестейській битві, незважаючи на військову поразку. Він відзначив їхні найкращі риси: вірність Богові, Православній Церкві та жертовну любов до рідного народу.
  “Незламний дух козацької жертовної любові до України надихає сучасних героїв-воїнів так само, як надихав наших дідів і прадідів,” – заявив митрополит Епіфаній.

  Він також порівняв сучасну ситуацію в Україні з історичними подіями, зазначивши, що сьогодні Україна має підтримку демократичного світу у боротьбі проти російської агресії.

  Митрополит Епіфаній закликав вірян молитися за перемогу правди та справедливий мир для України. Він також запросив усіх бажаючих долучитися до всеукраїнської молитви за перемогу, яка відбудеться через тиждень в Успенській Києво-Печерській лаврі з нагоди річниці Хрещення України-Руси та Дня української державності.

  Найсвіжіше

  Популярне