Понеділок, 17 Червня, 2024
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ зустрівся з Послом Нідерландів в Україні

  Митрополит Київський і в усій Україні Епіфаній 24 травня 2024 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Єннесом де Молом.

  Про це повідомляє Пресслужба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

  Під час спілкування йшлося про відбуття Україною повномасштабного російського нападу, суспільно-економічну проблему в нашій державі, капеланське служіння, підтримку українських біженців, міжрелігійні взаємовідносини та підтримку України з боку світового співтовариства.

  Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви наголосив, що Україна захищається і веде справедливу боротьбу за свою свободу, тож весь демократичний світ не повинен дозволити перемогти одному кремлівському тирану.

  «Росія спочатку намагалася політично нас поневолити, але коли це не перемогли і вони побачили, що повернути назад у нас не буде, то почали відкритий напад на нашу країну. Тож ми дякуємо Нідерландам за підтримку в цей непростий час і просимо про її продовження, тільки разом ми зможемо досягти справедливого світу», – сказав Його Блаженство.

  Найсвіжіше

  Популярне