Субота, 15 Червня, 2024
Бiльше

  Києво-Печерська лавра запровадила послугу «Єдиний квиток»

  З нагоди Міжнародного дня музеїв у Національному заповіднику “Києво-Печерська лавра” з 17 травня запроваджується послуга Єдиний квиток.

  Про це повідомляє пресслужба Заповідника у Фейсбуці.

  “Придбавши такий абонемент, можна протягом місяця відвідувати сам Заповідник і різні культурні заклади на його території. За Єдиним квитком надається можливість оглянути Успенський собор та його виставкові зали, виставки «Князі Острозькі та європейський вимір української історії», «Лаврські печери від аскези преподобного Антонія до часів святителя Петра Могили», «…Але будуть відроджені у славі і силі», перший та третій ярус Дзвіниці, виставку «Фрески церкви Спаса на Берестові 17 ст.», Трапезну церкву з Палатою, церкву Спаса на Берестові, виставки мікромініатюр Миколи Сядристого”, – йдеться у повідомленні.

  Окрім того, “Єдиний квиток” включає разове відвідування музеїв на території лаври: Національний музей історії України (Скарбниця); Музей театрального, музичного та кіномистецтва України; Національний музей декоративного мистецтва України; Музей книги і друкарства України.

  Вартість абонемента – 610 грн. Він дає право на одне відвідування кожного музею протягом своєї дії.

  Нагадаємо, NV відзначили Митрополита Епіфанія нагородою «Люди десятиріччя».

  Найсвіжіше

  Популярне