Вівторок, 18 Червня, 2024
Бiльше

  Священники ПЦУ прийшли до ТЦК на Житомирщині оновлювати дані

  Закон про мобілізацію набуде чинності вже цієї суботи – 18-го травня. Але вже зараз у Житомирі чоловіки йдуть в ТЦК оновлювати дані.

  Про це повідомляє Житомир Інфо.
  Оновити дані 14 травня прийшли й священнослужителі житомирського Свято-Михайлівського кафедрального собору ПЦУ.

  «16 осіб – всі працівники нашого собору, всі священнослужителі. Ми розуміємо, що потрібно дуже молитися за воїнів, за Україну, за нашу перемогу, але також розуміємо, що ми військовозобов’язані й повинні стати на облік. Ми маємо виконати так, як це потрібно виконувати в державі, бо Господь сказав: Богу – Богово, а кесарю – кесарево», – говорить отець Богдан Бойко, настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору.

  Священнослужителі розповідають, що вирішили не чекати повістки, а прийти самостійно й оновити дані колективно. Деякі наголошують, що надавали інформацію про свої персональні дані раніше.
  «Звичайно у 2023 році оновлював дані. Мене викликали, як військовозобов’язаного, як резервіста. Таким чином я свої дані оновлював, у свій час, коли мене викликали у військкомат. Ми повинні виконати те, що вимагає держава, адже ми не лише священнослужителі, а й громадяни України. Ми так само розуміємо, що будь-які непорозуміння, які ми можемо влаштувати відносно не виконання закону воно так чи інакше буде шкодити нам. Плюс до всього це на руку ворогу, який шукає інформаційні засоби, щоб роздути без того не спокій в нашій державі», – говорить протоєрей Володимир Бігун, священнослужитель Свято-Михайлівського кафедрального собору.

  Найсвіжіше

  Популярне