У неділю, 11 травня, Василь Мандзюк, священик ПЦУ у селі Присліп Міжгірського району Закарпатської області, стверджує, що на нього напали з відеокамерою. За його словами, нападником був Василь Белень, працівник ДержЛісгоспу, разом зі своїми неповнолітніми дітьми, Катериною та Владиславом.
Про це священник розповів у Фейсбуці.
За словами потерпілого, коли він пас свою худобу, працівник ДержЛісгоспу Белень несподівано напав на нього. Дочка Катерина знімала все на відео, а син, імовірно, був залучений для підстраховки. Отець Василь вважає, що метою нападників було отримати компрометуючі записи для поширення в інтернеті.
Священик стверджує, що йому ледве вдалося відбитися від нападників. Він звернувся до поліції. Відкрито кримінальне провадження.
Священник Василь також закликає людей поширювати інформацію про інцидент, щоб привернути увагу до нього.