Головний рабин Києва та України Яків Дов Блайх привітав усіх українців зі святом Дня Вишиванки. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
“Вітаю вас з чудовим святом – Днем Вишиванки! Вишиванка є символом нашої багатої історії, культурної спадщини та незламного духу українського народу”, – наголосив рабин.
За його словами, у цей день ми відзначаємо не лише майстерність предків, а й спільну національну ідентичність, єдність та силу українців.
“Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру та благополуччя. Нехай вишиванка буде оберегом для кожного з нас і нагадує про те, що ми є частиною великої і непереможної нації”, – додав Яків Дов Блайх.
Своїм привітанням з нагоди традиційного свята Головний рабин Києва та України засвідчив повагу до українських культурних традицій та єдність різних конфесій в Україні.