Неділя, 16 Червня, 2024
Бiльше

  На Херсонщині завершилась благодійна акція “Свічка за донат”

  У Нововоронцовці на Херсонщині в ці великодні дні завершилась благодійна дитяча акція “Свічка за донат”. На зібрані від її проведення гроші були придбані турнікети для аптечок військових, які важливі для збереження життя поранених. Суть акції полягала в тому, що діти закупили матеріал і виготовили красиві свічки з натуральної вощини. Так вони почали збір коштів на придбання турнікетів.

  Кожному, хто задонатив від 200 гривень для підтримки поранених воїнів, діти дарували виготовлені ними свічки, – повідомляє Херсонська єпархія ПЦУ

  Попередньо свічки були урочисто освячені настоятелем місцевого храму «Всіх скорботних Радість» Херсонської єпархії ПЦУ протоєреєм Тимофієм Ленделом.
  Ця православна громада веде активне соціальне служіння, співпрацює з різними благодійними організаціями, бере участь у різноманітних благодійних акціях. Особлива увага підростаючому поколінню.

  Одним з таких прикладів є співпраця з ГО «Раффстар Діти», яка діє у Нововоронцовській ОТГ, і якою опікуються місцевий православний диякон Олег Задорожний і його дружина Ірина Задорожна.

  Вони організували арт-простір «Щаслива дитина» в рамках молодіжної ініціативи «Співчуття та єдність», де з дітьми проводять психологічну реабілітацію і спеціальні заняття для подолання психологічних наслідків війни.

  У Нововоронцовці, яка поблизу лінії активних бойових дій, налічується 689 дітей, з яких 118 дітей мають статус ВПО.

  Нагадаємо, УПЦ США ​​благословляє та підтримує ЗСУ. Також до ПЦУ долучився священник УПЦ (МП) Василій Ковташ.

  Найсвіжіше

  Популярне