Понеділок, 17 Червня, 2024
Бiльше

  На Волині винесли судовий вирок за крадіжку у священика

  Любешівський районний суд виніс вирок чоловікові, який обікрав будинок священнослужителя.

  Як повідомляють Волинські новини, злочин стався у селі Підкормілля Камінь-Каширського району у період з 4 серпня по 9 вересня 2023 року.

  Сергій Ф. проник у будинок місцевого священика, зумівши відігнути віконну раму.  Понишпоривши добряче, він знайшов у дерев’яній шафі церковний єрейський хрест жовтого кольору, 30 тисяч гривень та 6 тисяч доларів США. Усе добро крадій прихопив із собою, чим заподіяв священику шкоди на суму 250 397 гривень.

  Правоохоронці у рамках розслідування злочину 13 вересня під час обшуку у будинку підозрюваного виявили вкрадений хрест. Також встановили, що сліди пальців рук на місці злочину належать підозрюваному.

  Під час судового засідання священнослужитель розповів, що проживає у парафіяльному будинку. У період, згаданий в обвинувальному акті, він часто хворів та їздив лікуватися до батьків у Ківерці. Коли 9 вересня 2023 року повернувся додому та зайшов у будинок, то одразу звернув увагу на безлад. Згодом виявив крадіжку і повідомив поліцію.

  Священик також зазначив, що гроші заощаджував протягом тривалого часу і вкрадена сума є для нього значною. При призначенні покарання просив не позбавляти волі злочинця.

  Суд дослідив усі докази та вирішив, що вина Сергія Ф. у викраденні чужого майна, поєднаного з проникненням у житло, вчиненого повторно і в умовах воєнного стану, доведена.

  Тож, врахувавши, що чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності, має непогашену судимість, суд призначив йому 5 років та 6 місяців позбавлення волі.

  Нагадаємо, на Волині невідомі почепили гранату на паркан будинку, де ночував священник ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне