П’ятниця, 14 Червня, 2024
Бiльше

  Архієпископ Америки президенту США: Ми вдячні, що ви продовжуєте підтримувати Україну

  На святкуванні 203-ї річниці Незалежності Греції в Білому домі Архієпископ Америки закликав посилити підтримку України.

  Про це повідомляє Orthodox Times.

  Традиційні урочистості з нагоди Дня незалежності Греції відбулися у Білому домі за участі президента США Джо Байдена та Архієпископа Америки Елпідофора.

  Під час звернення до президента, архієпископ подякував Сполученим Штатам за незмінну підтримку Вселенського Патріархату та захист інтересів греко-американської громади.

  Особливий акцент Елпідофор зробив на необхідності вирішення кіпрської проблеми та посилення допомоги Україні. “Ви продовжуєте бути провідним захисником справи наших українських братів і сестер, які вже другий рік обороняють свою незалежність”, – наголосив він.

  Після зустрічі з архієпископом та представниками грецької діаспори, Байден виголосив промову, у якій знову запевнив у непохитній підтримці України. Він зазначив, що США будуть продовжувати постачати зброю та надавати економічну допомогу Україні стільки, скільки знадобиться.

  Таким чином, під час святкування в Білому домі особлива увага була приділена подіям в Україні, а американського лідера закликали посилити захист українців та їх боротьбу за незалежність.

  Найсвіжіше

  Популярне