Неділя, 26 Травня, 2024
Бiльше

  Глава УГКЦ: Україна стоїть, бореться і молиться, незважаючи на біль та страждання

  На цьому наголосив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму традиційному воєнному зверненні у 111-й тиждень повномасштабної війни Росії проти України.

  Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

  Патріарх Святослав привітав з Воскресінням Христовим усіх вірних УГКЦ та християн у різних країнах світу, які цієї неділі святкували це найбільше християнське свято.

  «Останній тиждень для України був дуже важким. Створюється враження, що російський агресор у різний спосіб нарощує удари по Україні. Із собору Воскресіння Христового з Києва від імені багатостраждального українського народу та нашої Батьківщини кажемо світовій християнській громаді: Христос воскрес — Воістину воскрес!», — сказав він.

  Наш народ, за його словами, переживає свою Страсну п’ятницю: «Сьогодні в Україні, у тілі українського народу, розпинають самого Господа нашого Ісуса Христа. Але ми, українці, переживаючи в тілі нашого народу цю Христову смерть, знаємо, що, за словами апостола Павла, з Ним також воскреснемо. Бо народ, який вірить у воскресіння, є непереможним. Тому від імені розп’ятого українського народу хочемо разом із вами сьогодні сказати, що Христос воістину воскрес!».

  «Але в цей Пасхальний день, серед болю і страждання, ми кажемо до всього світу: Україна стоїть! Україна бореться! Україна молиться!», — наголосив Предстоятель УГКЦ.

  Найсвіжіше

  Популярне