Четвер, 25 Липня, 2024
Бiльше

  Папа Римський висловив співчуття Болгарській Православній Церкві

  Папа Франциск направив послання співчуття з нагоди смерті митрополита Софійського, Патріарха Болгарської Православної Церкви Неофіта. Послання адресоване місцеблюстителю патріаршого престолу митрополиту Варненському та Великопреславському Івану та Священному Синоду Болгарської Православної Церкви.
  Про це повідомляють Новини Ватикану.

  «З глибоким сумом я дізнався про смерть Вашого улюбленого Патріарха, Його Святості Неофіта, який був великим свідком віри Болгарської Православної Церкви», – йдеться у телеграмі співчуття.

  Папа Франциск висловлює щирі співчуття всій Болгарській Православній Церкві, зазначаючи, що покійний патріарх, незважаючи на свої численні страждання, «залишався людиною смирення та радості» у житті, присвяченому Богові та Його Церкві.

  “Як Тіло Христове на землі – Церква – є воротами до життя воскреслого Господа, так і для вірних християн смерть знаменує перехід з цього світу до життя вічного, – зазначає Папа. – Ісус Христос, Який воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і мертвим життя дарував, нехай наповнить ваші серця розрадою і миром”.

  Нагадаємо, патріарх Болгарський і Митрополит Софійський Неофіт відійшов до вічності 13 березня після тривалої хвороби на 79 році життя. Похорони Предстоятеля БПЦ відбулися 16 березня.

  Найсвіжіше

  Популярне