Вівторок, 25 Червня, 2024
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ відзначив воїнів-добровольців та волонтерів

  Предстоятель Православної Церкви України 14 березня 2024 року, в День українського добровольця, звершив у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі молебень за перемогу України та воїнів-захисників Батьківщини.

  Про це пише сайт ПЦУ. 

  Разом з Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм молилися єпископ Васильківський Єфрем, братія Золотоверхої обителі, запрошене духовенство, українські воїни-добровольці та волонтери.

  Після відправи Його Блаженство звернувся до присутніх зі словом і відзначив духовенство, українських добровольців та волонтерів церковними нагородами.
  Зокрема Предстоятель висловив слова вдячності усім добровольцям – людям доброї волі, які свідомо й самовіддано пішли захищати Україну і виборювати наше право на вільне існування, а також наголосив на важливості твердої й непохитної віри та значенні молитви.

  «Сьогодні ми маємо також згадати і тих, кого вже серед нас немає. Тих, хто віддав найдорогоцінніше – своє життя заради нашого спільного майбутнього. Ми молимось і пам’ятаємо, якою ціною виборюється наша свобода. Нехай Господь упокоїть їхні душі, а нам дає силу і наснагу далі йти правдивим шляхом, який ми обрали, і цей шлях неодмінно приведе нас до великої української перемоги», – підсумував Митрополит Епіфаній.

  Найсвіжіше

  Популярне