Вівторок, 25 Червня, 2024
Бiльше

  «Папа не просить Україну здатися», — керівник пресслужби Ватикану Маттео Бруні

  Директор Ватиканської пресслужби Маттео Бруні, уточнюючи термінологію інтерв’ю, яке папа Франциск дав Radio Tv Svizzera, зауважує, що понтифік використовує термін «білий прапор» у контексті заклику до переговорів, а не поразки.

  Про це інформує РІСУ.

  «Папа вживає термін «білий прапор» і у своїй відповіді використовує картину, запропоновану інтерв’юером, маючи на увазі, що він означає припинення ворожості, означає передишку, яка досягається за допомогою сміливості розпочати перемовини, — цитує речника Ватикану італійське видання ANSA. — В іншому місці цього інтерв’ю, говорячи про іншу конфліктну ситуацію, але маючи на увазі кожну війну, Папа ясно ствердив: «переговори ніколи не є поразкою»».

  Маттео Бруні також зауважує, що «надією Папи залишається те, що він завжди повторював у ці роки і повторив недавно з нагоди других роковин конфлікту: «В той час, коли я відновлюю мою найглибшу прихильність до збідованого українського народу і молюся за всіх, особливо за численні невинні жертви, благаю, щоби віднайшлася та дещиця людяності, яка дозволить створити умови для дипломатичного вирішення [цієї ситуації – ред.] у пошуках справедливого і тривалого миру».

  Нагадаємо, папа Римський Франциск у записаному в лютому 2024 року інтерв’ю сказав, що Україна повинна мати відвагу почати переговори з Росією, використавши фразу із “білим прапором”.

  Найсвіжіше

  Популярне