П’ятниця, 14 Червня, 2024
Бiльше

  Чоловічий монастир ПЦУ заснують у Вінницькому районі

  На Вінниччині заснують чоловічий монастир Православної церкви України. Він з’явиться у селі Іванівка Вінницького району.

  Відповідне рішення прийняли на засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України), яке проходило 7 березня.

  “Було розглянуто прохання митрополита Вінницького і Барського Симеона про утворення у Вінницько-Барській єпархії чоловічого монастиря. Синод ухвалив (Постанова №87): «Утворити у складі Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) релігійну організацію «Свято-Вознесенський чоловічий монастир Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)». Місцем для заснування монастиря було обрано с. Іванівку Вінницького району, що знаходиться на відстані 17 км від обласного центру”, – йдеться у повідомленні.

  Настоятелем монастиря Синод призначив архімандрита Софронія (Чуприну), котрий до цього часу був кліриком Спасо-Преображенського кафедрального собору у Вінниці.

  архімандрита Софронія (Максим Чуприна)

  Нагадаємо, у 2021 році у Вінниці започаткували жіночий монастир Православної церкви України.

  Найсвіжіше

  Популярне