Неділя, 14 Квітня, 2024
Бiльше

  Віряни в селі Хмельниччині будують власний храм

  Жителі села Полянь, що у Крупецькій сільській громаді Шепетівського району, будують храм Православної Церкви України. Роботи почали ще до повномасштабного вторгнення. Проте селяни не втратили надії та найближчим часом вже проведуть службу у власному православному храмі.

  Про це інформує видання Поділля news.

  «Ми разом з жителями, разом з прихожанами, разом з сільською радою будуємо храм», — розповідає голова Крупецької територіальної громади Валерій Михалюк.

  Свято-Георгіївську парафію місцева релігійна громада зареєструвала у вересні 2020 року. Відтоді храм поступово будується.

  Поки будується церква, як і раніше, мешканці Поляні ходять до храму у сусідньому Кривині або ж відвідують місцеву капличку, облаштовану у приміщенні колишньої насосної станції. Є у селі джерело зі святою водою – Покрови Святої Богородиці. Територію навколо джерела ошляхетнили: підвели дорогу, поклали бруківку, облаштували купіль.

  Нагадаємо, в Макарові віряни УПЦ (МП) двох парафій проголосували за об&’єднання з ПЦУ. Також ПЦУ повідомила про свята та пам’ятні дні березня.

  Найсвіжіше

  Популярне