Керівник Черкаської єпархії УПЦ (що в єдності з МП) отримав нову підозру за фактом розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті.
Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2024/02/74bb5b74ec74b220705d56f6c2a39263.jpeg?resize=608%2C409&ssl=1)
Як стало відомо, у січні цього року священнослужитель записав відеозвернення із закликами до релігійної ворожнечі та ненависті. У ньому висловлював нетерпимість до віруючих інших релігійних організацій і ображав почуття громадян у звʼязку з їхніми релігійними переконаннями.
“Відео він розмістив для широкої аудиторії на різних відкритих інтернет-ресурсах. Раніше керівнику єпархії було повідомлено про підозру у порушенні рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань, виправдовуванні та визнання правомірною збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 161, ч. 2 і ч. 3 ст. 436-2 КК України). Наразі підозрюваний перебуває під нічним домашнім арештом”, – розповіли в Офісі Генпрокурора.