Субота, 2 Березня, 2024
Бiльше

  Українську Церкву визнають ще декілька Помісних Церков. Працює дипломатія, – митрополит Епіфаній

  Митрополит Епіфаній у Чернівцях розповів про визнання ПЦУ ще декількома Помісними Церквами. Він переконаний, що це трапиться найближчим часом.

  Про це повідомляє БукІнфо.

  – Ми робимо в цьому напрямку багато. Неофіційно. Тому що ворог працює на всіх фронтах. І на зовнішньому фронті ворог є досить активним. І ми це бачимо, – зазначив настоятель ПЦУ. – Тобто вони працюють в інших православних помісних церквах задля того, щоб ті не визнали наш автокефальний статус. Але через Вселенського патріарха, як це прописано в Томосі, ми маємо зв’язок з усім православним світом. І зараз усе залежить певною мірою лише від дипломатії. Ми працюємо в цьому напрямку і я переконаний, що незабаром буде визнання іще декількох помісних церков.

  Разом із тим, митрополит Епіфаній не хоче розголошувати будь-який план дій через те, що йде війна і ворог може зашкодити. А також він упевнений у подальшому визнанні української церкви іншими православними церквами світу.

  “Я вірю в те, що незабаром будуть такі визнання. І інші церкви, звичайно, ще зараз приглядаються до того, що відбувається в Україні. Процес з церковної точки зору є позитивним. Адже ПЦУ поступово зростає, збільшується, утверджується. Головне, що є підтримка народу. Є підтримка наших православних українців. Тому це важливо. А в майбутньому ми поступово отримаємо і визнання інших православних церков, і все те необхідне, що нам потрібне для розбудови і утвердження”, – зауважив  Предстоятель ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне