Субота, 13 Квітня, 2024
Бiльше

  Понад 200 громад на Буковині приєднались до Православної Церкви України.

  Понад 200 громад на Буковині перейшли до Православної Церкви України.

  Як повідомляє БукІнфо, про це під час преспідходу до журналістів у Чернівцях розповів Предтоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.

  – Понад 200 громад на Буковині перейшли до ПЦУ, – зауважив Митрополит Епіфаній. – Це – питання часу і цей процес незворотній. Ми хочемо, щоб він був мирним і спокійним. І все відбувалося в законному полі.

  “Деякі люди знаходяться в духовній омані. Ворог прийшов нас знищити. Використовує свою церкву. Нам потрібно працювати, щоб людям доносити цю правду, – додав настоятель ПЦУ. – Переконаний, що поступово, мирно і спокійно, ми досягнемо результату щодо об’єднання. Бо не може бути тіло українським, а душа – російською. Зараз ми виборюємо нашу духовну свободу.

  Ми об’єднуємося, щоб разом досягати успіхів. Тому на Буковині ми об’єднали разом три єпархії. Чернівецько-Буковинська єпархія буде в подальшому розвиватися й утверджуватися”.

  За словами Митрополита Епіфанія, з боку представників московського патріархату проводяться постійні провокації:

  – Це спроби ворога показати всьому світові, начебто в Україні відбуваються гоніння й переслідування. Та ми маємо не реагувати на будь-які провокації. І пам’ятати, що повної перемоги, без об’єднання церкви, бути не може.

  Разом із тим, Митрополит Епіфаній зазначив, що в Україні, за даними соціології, 70 відсотків населення – православні. З них наразі лише 4 відсотки людей підтримують Моспатріархат.

  Найсвіжіше

  Популярне