Неділя, 24 Вересня, 2023
Бiльше

  Митрополит Епіфаній: Українці мають перемогти ворога та збудувати єдину Православну Церкву

  Урочисте богослужіння в честь 12-ти святих апостолів, найближчих учнів Ісуса Христа, відбулося сьогодні в храмі святого архістратига Михаїла, розташованому в Білогородці на Київщині.

  Предстоятель Помісної Православної Церкви України, митрополит Епіфаній, привітав вірян із цією святковою подією.

  У своєму зверненні, митрополит Епіфаній відзначив значення цього храму, який раніше перебував під юрисдикцією Московського патріархату, але тепер радісно є частиною Помісної Православної Церкви України. Він підкреслив, що нинішня війна та випробування не зламали дух українського народу, а навпаки, зміцнили його в боротьбі за правду та незалежність.

  Митрополит Епіфаній підніс молитви за Україну, її воїнство та всіх громадян, закликаючи Бога допомогти перемогти ворога і забезпечити перемогу правди. Він підкреслив, що український народ прагне жити у незалежній й європейській Україні, розбудовувати єдину помісну Українську Православну Церкву.

  Митрополит також зазначив, що північні сусіди намагаються позбавити українців їх свободи та історичного спадку, але український народ не піддається цим спробам і протистоїть, знаючи, що їхня земля є Богом даною і пропитана пролитою кров’ю попередніх поколінь. Він закликав всіх українців об’єднатися, відзначивши, що лише шляхом єдності вони зможуть побудувати майбутню країну.

  Повідомляється, що все більше громад приєднується до Помісної Православної Церкви України, а серця та двері її храмів відкриті для всіх, хто прагне молитися рідною мовою у своїй Українській Церкві. Митрополит Епіфаній висловив впевненість, що усі православні українці поступово об’єднаються в рамках єдиної Української Православної Церкви.

  У заключенні, митрополит Епіфаній закликав українців вистояти у цій праведній боротьбі, відзначивши, що перемога належить тим, хто пройде цей випробувальний шлях часу з терпінням, наполегливістю та вірою. Він сподівається, що Бог підтримає український народ і надихне його на шлях праведної боротьби за незалежність та свободу.

  Найсвіжіше

  Популярне