Днями на в’їзді в Київ прикордонники зупинили для перевірки священника церкви, що раніше визнавала приналежність до московського патріархату. У мобільному телефоні клірика виявили проросійський контент.
Про це повідомила Державна прикордонна служба.
Крім того, в соцмережах священнослужитель поширював проросійські дописи і був підписаний на низку російських сторінок, зокрема на сторінку Путіна, та Януковича.
“З перевірки листувань в одному з месенджерів стало відомо, що священник неодноразово здійснював грошові перекази на рахунки у Росії навіть на молитву кидав додатково 100 гривень по курсу рубля. Ще уродженець столиці 1980 року народження хотів зробити «знак вніманія мальчіку», бо той «харошенькій»”, – зазначили в ДПСУ.
Під час перевірки також з’ясувалося, що чоловік закликав до зриву мобілізації до лав ЗСУ, а в 2015 році закликав українців ухилятися від військової служби, посилаючись на заповідь “Не вбий”. Він також поширював брехливу інформацію про Революцію гідності тощо.
Наразі цю особу прикордонники передали співробітникам Служби безпеки.
![](https://i0.wp.com/i.lb.ua/049/22/64902dea246bd.jpeg?w=696&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/i.lb.ua/069/57/64902dfe53b87.jpeg?w=696&ssl=1)